Opinie

filtruj:
Zobacz również nasze referencje: REFERENCJE DODAJ OPINIĘ

Opinie klientów korzystających z naszych usług od 2009 roku.

 • 22 kwietnia 2018

  Rafał Kubisztal

  Facebook

  Biuro godne polecenia. W trakcie współpracy wykazali się pełnym zaangażowaniem, wysoką kulturą osobistą. W wielu kwestiach nam pomogli i doradzili. Dziękujemy

  nieruchomości
 • 20 kwietnia 2018

  Justyna Lubecka

  Google

  Bardzo polecamy całą firmę z panem Tomaszem na czele.

  Dzięki pomocy MR GEO-PROJEKT sfinalizowaliśmy zakup działki oraz otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Firma załatwiła za nas wszystko od A do Z wykazując przy tym pełen profesjonalizm, bardzo szeroką wiedzę w zakresie prawa budowlanego oraz wszelkie kompetencje, również interpersonalne. Ze względu na odległość byliśmy tak na prawdę tylko w kontakcie telefoniczno-mailowym, co bardzo ułatwiło nam życie.

  Miejsce bardzo przyjazne, pracują tam ludzie rozumiejący potrzeby klienta. Dla osób takich jak my, nieznających się kompletnie na prawie i przepisach budowlanych, wszelkie rady ze strony pana Tomasza i pracowników były nieocenione podczas podejmowania decyzji dotyczących zakupu działki i całej papierologii około budowlanej.

  Nie mogliśmy trafić lepiej. Bardzo polecamy i warto zaufać MR GEO-PROJEKT – wiedzą co robią, znają się na swoim fachu i są to odpowiednie osoby we właściwym miejscu.

  Jeśli gwiazdki mają odzwierciedlać naszą opinię, dajemy 6.
  Bardzo dziękujemy za wszystko, również za wyrozumiałość i cierpliwość 😉

  Justyna i Robert Lubeccy

  komplet usługnieruchomości
 • 14 kwietnia 2018

  Wojciech Zet

  Google

  Fachowcy. Sprawy załatwia się szybko i konkretnie.

  geodezjaprojekty i architektura
 • 6 kwietnia 2018

  Irena Walat

  Facebook

  Profesjonalizm! Wysoka kultura osobista! Przyjazne nastawienie! Doskonały kontakt! Perfekcja! Ogromna wiedza! Rzetelność! Kompleksowo poprowadzono naszą sprawę, od tzw A do Z (negocjacje i kontakt ze sprzedającymi, pozwolenia KOWR-u, nadleśnictwa, pośrednik bankowy, notariusz, wszystkie sprawy formalne, urzędowe, sprawdzono i załatwiono dokładnie wszystko i bardzo rzetelnie, dyplomacja, fachowość i sprawność w działaniu – na najwyższym poziomie!). Naprawdę całym sercem polecam MR GEO-PROJEKT!
  Pomogli nam spełnić nasze marzenia! Sprawili, że niemożliwe stało się rzeczywistością i jesteśmy dziś właścicielami domu i 2 hektarów szczęścia!

  nieruchomości
 • 12 marca 2018

  Patrycja Kobus-Totoś

  Google

  Polecam. Pełen profesjonalizm, pomoc w przebiegu wszystkich formalności przy zakupie mieszkania.

  nieruchomości
 • 15 października 2017

  Tomasz Gałkowski

  Google

  Polecam usługi Pana Malinowskiego, pełen profesjonalizm, fachowa wiedza, dyspozycyjność i zaangażowanie.-szczerze polecam.

  doradztwonieruchomości
 • 30 sierpnia 2017

  Micz s

  Google

  Bardzo profesjonalne i skrupulatne podejście ze strony Pana Tomasza do każdej sprawy związanej z wynajęciem lokalu. Szczerze polecamy.

  nieruchomości
 • 24 sierpnia 2017

  Damian Grzyb

  Google

  Jest ok, warto zajrzeć i zapytać. Miła obsługa, kompleksowe załatwianie spraw od a do z.

  geodezjakomplet usług
 • 11 sierpnia 2017

  Katarzyna i Tomasz M.

  Panorama Firm

  Planując budowę domu zdecydowaliśmy się na MR GEO-PROJEKT z Polecenia znajomych i nie zawiedliśmy się. Od pierwszej wizyty byliśmy praktycznie prowadzeni za rękę. Kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo, profesjonalizm, zaangażowanie oraz pełna dyspozycyjność. Gorąco Polecam.

  geodezjaprojekty i architektura
 • 20 lipca 2017

  Paulina i Mariusz

  Panorama Firm

  Jesteśmy w 100% zadowoleni z naszej współpracy z firmą MR GEO-PROJEKT. To profesjonaliści z najwyższej półki. Przygotowanie merytoryczne, sposób podejścia do klienta oraz elastyczność i terminowość to najistotniejsze, chociaż nie jedyne atuty tego młodego dynamicznego i jednocześnie doświadczonego już zespołu. Cały proces współpracy z nimi przebiegał dla nas zupełnie bezstresowo i sprowadzał się jedynie do kilku wizyt w biurze i telefonów. Postępowanie zmierzające do uzyskania pozwolenia na budowę przeprowadzili od A do Z, bardzo rzetelnie i terminowo pomimo pojawiających się w trakcie komplikacji natury prawnej jak i technicznej. Jeśli chcecie państwo skoncentrować się na własnym życiu a nie grząźć w gąszczu biurokratycznych barier MR GEO-PROJEKT, to świetny wybór. Polecamy.

  geodezjaprojekty i architektura
 • 21 czerwca 2017

  Janusz

  Cylex

  doskonala firma.polecam bardzo.satysfakcja gwarantowana. janusz z usa

  nieruchomości
 • 21 czerwca 2017

  Użytkownik

  Cylex

  Firmie Twoja Nieruchomość powierzyłem załatwianie wszystkich kwestii związanych ze sprzedażą, na które nie miałem ani czasu ani cierpliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o “bieganie” po urzędach. Jestem zadowolony z efektu finalnego, gdyż moją sprawę załatwiono sprawnie i profesjonalnie. Naprawdę polecam.

  nieruchomości
 • 11 maja 2017

  Użytkownik

  Cylex

  Trafiliśmy do firmy Mr Geo-Projekt z polecenia. Na spotkaniu w ich biurze przedstawiliśmy nasze oczekiwania względem zamiaru budowy domu oraz zakupu odpowiedniej działki. Firma zasypała nas ofertami, z których wybraliśmy działkę spełniająca nasze oczekiwania, po czym zajęli się wszystkimi formalnościami począwszy od negocjacji warunków sprzedaży działki poprzez przygotowaniu dokumentów aż po sfinalizowanie transakcji u notariusza. Nie było się do czego przyczepić. Wszystko załatwione profesjonalnie i sprawnie , bez niedociągnięć i niedopatrzeń. Dostaliśmy kompletne dokumenty bez biegania po Urzędach.

  nieruchomości
 • 11 maja 2017

  Dorota O.

  Panorama Firm

  Firmę tworzy stosunkowo młody zespół fachowców, którzy są widocznie zaangażowani w stworzenie jak najlepszej renomy firmy. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz niewątpliwe obycie na rynku, pozwala im na rzetelne doradztwo w kwestiach formalnych oraz konsekwencjach ekonomiczno-finansowych dla klienta planującego inwestycję. Wszelkie pytania, wątpliwości oraz uwagi są na bieżąco omawiane i wyjaśniane, ponieważ kontakt zarówno osobisty jak i telefoniczny jest bardzo dobry, niemalże koleżeński. Pomogli znależć mi odpowiednią działkę budowlaną, na podstawie moich preferencji i wytycznych, po czym sprawdzono status prawny itp nieruchomości aby zabezpieczyc nas przed najmniejszym nawet “haczykiem”. Zakup odbył się bardzo sprawnie, przy moim zaangażowaniu zbliżonym do zera, a firma MR GEO-PROJEKT w moim odczuciu dała z siebie 100%.

  doradztwonieruchomości
 • 11 maja 2017

  Anna Dziurgot

  Google

  Gorąco polecam firmę Twoja Nieruchomość! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy- w moim wypadku był to podział działki. Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Doskonały kontakt , miła atmosfera. Polecam, polecam , polecam !

  geodezja