Edukator – Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 • Podstawową działalnością Ośrodka Szkolenia Zawodowego „Edukator” jest organizowanie i prowadzenie szkoleń operatorów maszyn ciężkich, urządzeń technicznych, urządzeń dźwignicowych, montażystów rusztowań, BHP, PPOŻ, prawa jazdy i wielu innych. Ośrodek dysponuje oddziałami w całej Polsce.

  Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnych i solidnych szkoleń w przystępnej ofercie cenowej osobom, które pragną rozwijać swoją karierę zawodową oraz zdobywać nowe umiejętności. Od 2009 r. zdobywamy doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń w kraju i za granicą, pozwala to na zaoferowanie najwyższego poziom wiedzy i umiejętności. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów: wykładowców, instruktorów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu do przeprowadzania zajęć praktycznych oraz sal wykładowych wyposażonych w sprzęt komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem, sprzęt do prezentacji multimedialnych, przekroi, plansz oraz wielu innych form pomocy dydaktycznych. Wszystko w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Nasze szkolenia akredytowane są przez odpowiednie instytucje, w oparciu o zatwierdzone programy ramowe. Oferujemy Państwu solidność i profesjonalizm co potwierdza niemal 100% zdawalność na egzaminach praktycznych i teoretycznych IMBiGS, UDT, SEP

  W ZAKRESIE SZKOLEŃ OFERUJEMY

  • Operator maszyn ciężkich
  • Operator urządzeń technicznych
  • Operator urządzeń dźwignicowych
  • Montażysta rusztowań
  • Szkolenia BHP, PPOŻ
  • Kursy prawa jazdy

  Firma EDUKATOR oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie budownictwa drogowego. Naszą ofertę dedykujemy zarówno do osób prywatnych, firm oraz instytucji.
  Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych zleceń. Nie unikamy trudnych prac i wyzwań. Naszym atutem jest doświadczony i kompetentny zespół fachowców, zachowanie ustalonych terminów oraz usługi na najwyższym poziomie. Przekonało się już o tym wiele instytucji i firm, które obdarzyły nas zaufaniem.

  EDUKATOR świadczy kompleksowe usługi w transporcie krajowym i zagranicznym. Posiadamy własną flotę nowoczesnych ciągników siodłowych oraz naczepy typu „standard” oraz „mega”. Jesteśmy nowoczesnym partnerem dbającym o rzetelną i sprawną realizację zlecenia zachowując przy tym wysoką jakość naszych usług. Wyruszamy na trasę z misją, by zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję ze świadczonych usług.

   

  Źródło: http://www.edukator.net/o-firmie/


  +48 664 646 422

  info@edukator.net

  strona www