Hala na sprzedaż

Straszęcin- hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem socjalno-biurowym

Numer oferty: 36L
 • cena:
  1600000 zł
  1285 zł/m2
 • powierzchnia:
  1245 m2
  DRUKUJ PDF

Oferujemy do sprzedaży budynek- hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1245 m2 znajdujący się w Straszęcinie. Działka na której usytuowana jest opisywana nieruchomość ma powierzchnię 64 ary. W ramach powierzchni wydzielone są dwie hale, pomieszczenie warsztatowe, powierzchnia biurowa i socjalna, pomieszczenia z przeznaczeniem na lokal gastronomiczny . Budynek posiada 81 m długości i 15,5 m szerokości.

Oferowana nieruchomość to budynek parterowy, niepodpiwniczony, osadzony na stropach fundamentowych żelbetonowych o konstrukcji stalowej. Pomieszczenia do adaptacji. Posadzki w pomieszczeniach biurowych i socjalnych z płytek, w halach posadzka betonowa. W części gastronomicznej płytki. W pomieszczeniach sanitarnych na posadzkach terakota, na ścianach płytki ceramiczne ścienne. Ściany konstrukcyjne z cegły, dach dwuspadowy stalowy.

Budynek posiada przyłącze energetyczne(siła), wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne- 2 szamba po 10000m3 dodatkowo trzy studnie kanalizacyjne, system alarmowy. Wewnątrz rozprowadzone są instalacje wod – kan, elektryczno – oświetleniowe. Część biurowo-socjalna ogrzewana jest za pomocą pieca gazowego c.o. Obiekt w całości ogrodzony, posiada dwie bramy wjazdowe. Przy budynku utwardzony plac manewrowy.

Lokalizacja obiektu umożliwia wygodny dojazd do nieruchomości również samochodami ciężarowymi.  W pobliżu obiektu zlokalizowane są hale produkcyjne, magazyny, stacja benzynowa, szpital.

Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 1 600 000 zł.


Przy zakupie nieruchomości za pośrednictwem naszego biura zapewniamy pełną weryfikację nieruchomości i obsługę aktu notarialnego. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika oraz państwową licencję nr 17848.

Nasze biuro oferuje pełną obsługę dokumentacji geodezyjnej i projektowej w celu uzyskania pozwolenia na budowę.
Więcej informacji pod nr tel. 533 366 606. Zapraszamy do współpracy.

 • przeznaczenie: magazyn,produkcja,biura,
 • zabudowa: stalowa
 • parking: Przy budynku
 • wykończenie: częściowo wykończona